Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Akce na statku
ADVENT na Barokním dvoře Borotín

Po dvou letech (covid) odkladů se můžete těšit ADVENT na Barokním dvoře Borotín - a tak jsme pro Vás letos přiipravili opravdu bohatý program pro všechny věkové kategorie. Takto "velkorysí" můžeme být i proto, že ADVENT je připraven s podporou Fondů EHP a Norska.


MORAVSKÉ DOŽÍNKY

Letošní Dožínky se ponesou v moravském duchu - můžete se těšit na vystoupení folklórního souboru Velen z Boskovic nebo výstavu panenek v moravských krojích. Partnerská obec Borotín u Boskovic přiveze na ochutnání moravskou slivovici. Co na Vás čeká?


Hana a Petr ULRYCHOVI & JAVORY - 10.9.2022 od 19 hod

Open-air koncert sourozenců Ulrychových a skupiny Javory bude vyvrcholením oslav Moravských dožínek na Barokním dvoře Borotín (u Tábora).


Královny - divadelní představení - 27.8.2022 od 19.30 hod

Komedie plná upřímného humoru, ze kterého občas mrazí v zádech.
Hrají: Vilma Cibulková - Martina Hudečková - Karolína Púčková.


Shakespeare na hradě (Vilma Cibulková a Vilém Veverka)

12.srpna 2022 ve 20.hod při úplňku měsíce proběhne na hradě Borotín výjimečné představení, kdy svoje umění spojí Vilma Cibulková, přední česká herečka a recitárorka, a Vilém Veverka, přední český hobojista.
Netradiční představení s výjimečnými umělci v romatických kulisách zříceniny hradu Borotín.
Netradiční bude i pro Vás, díváky ... tradiční židli můžete vyměnit třeba za piknikovou deku ... jde o to udělat si maximální pohodlí, aby zážitek byl co nejsilnější.


ANETA LANGEROVÁ

Aneta Langerová Dvě slunce .. aneb... Jak krásné je být milován
Koncertní turné s kapelou a smyčcovým triem „Pod širou oblohou“


Kudyznudy.cz - tipy na výlet